O nas

CENTINO tworzą ludzie z pasją, wyobraźnią, wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w wielu dziedzinach. Optymalne rozwiązania to nasza codzienność. Nasza elastyczność, entuzjazm, nieustająca chęć rozwoju, dążenie do doskonałości pozwalają nam tworzyć i wdrażać najlepsze rozwiązania dla naszych Partnerów.

Gwarantujemy optymalizację na każdym etapie współpracy. Efekty naszej pracy są tak proste jak tylko to możliwe, ale nie najprostsze.

Zamieniamy idee i pomysły naszych Partnerów w rzeczywistość. 

Grupa CENTINO powstała w 2009 roku. Od początku istnienia dynamicznie rozwija się. Z naszych usług korzystają przedsiębiorcy, a także osoby fizyczne z całej Polski oraz Europy. Cel jaki sobie wyznaczyliśmy to poszukiwanie dla każdego klienta indywidualnych rozwiązań dostosowanych do konkretnych potrzeb. Nasza wykwalifikowana kadra projektantów i inżynierów różnych branż jest gwarancją świadczenia usług na najwyższym poziomie. Zajmujemy się kompleksową realizacją projektowania dla potrzeb przemysłu oraz budownictwa.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także doradztwo w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, szczególnie rotomouldingu. Projektujemy wyroby powszechnego użytku, przeprowadzamy analizy wytrzymałościowe MES wyrobów.

W skład grupy CENTINO wchodzą następujące marki:

  • MES - CENTINO - zajmuje się prowadzeniem symulacji i obliczeń wytrzymałości materiałów
  • ROTO - CENTINO - zajmuje się pełnym wsparciem dla firm prowadzących produkcję wyrobów w technologii rotomouldingu, w tym wsparcie technologiczne, doradztwo, projekty wyrobów, projekty form, wykonawstwo form
  • CE - CENTINO - pomaga w uzyskaniu znaków bezpieczeństwa CE zgodnego z dyrektywami unijnymi i aprobat technicznych. Jesteśmy zewnętrznym ekspertem TUV Rheinland - jednego z największych światowych liderów ds bezpieczeństwa, współpracujemy z zagraniczną jednostką TUV SUD oraz polskimi instytutami m.in. IOŚ, IBDiM, ITB, ITŁ

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem