Firma Centino posiada duże doświadczenie w budowie urządzeń laboratoryjnych, badawczych i dydaktycznych. Naszym koronnym osiągnięciem było wyposażenie nowoczesnego budynku Politechniki Białostockiej w nowoczesne urządzenia laboratoryjne. Niektóre z naszych urządzeń przedstawiamy w dziale Stanowiska badawcze zachęcamy do zapoznania się z budowanymi przez nas urządzeniami.

Czytaj więcej...
Laboratorium

W naszym laboratorium badawczym istnieje możliwość przeprowadzenia szeregu badań oraz doświadczeń. Specjalizujemy się w wykonywaniu badań nietypowych, wymagających indywidualnego podejścia do tematu.

Wykonujemy również szereg badań mechanicznych statycznych lub dynamicznych. Wykonujemy badania typu CE.

Posiadamy stanowisko do badań skuteczności oczyszczania ścieków z sybstancji ropopochodnych oraz separacji tłuszczów zgodniez PN EN 858 oraz PN EN 1825. Zapewniamy pełną zgodność naszych badań ze wskazanymi normami.

Zapraszamy do współpracy.

Posiadamy własną linię do badań skuteczności oczyszczania separatorów z substancji ropopochodnych (węglowodorów) oraz separatorów tłuszczów na zgodność z PN-EN 858 oraz PN-EN 1825.

Możemy przebadać separatory w zakresie od 0,5 l/s do 6 l/s (i więcej). Badamy separatory przy przepływie nominalnym jak również maksymalnych tj. mierzymy skuteczność działania urzadzenia obejściowego tzw bypass.

Pomiar zawartości węglowodorow dokonany jest w laboratorium akredytowanym.

Schemat stanowiska przedstawia poniższy rysunek:

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem