Inżynier MES, projektant

Zaprojektowane przez Freepik

Firma Centino poszukuje pracownika na stanowisko: Inżynier MES, projektant

Praca stacjonarna w Poznaniu - pełen etat 4500-7000 zł

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe techniczne, studia dzienne,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień wytrzymałości materiałów,
  • znajomość zasad konstrukcji i umiejętne korzystanie z posiadanej wiedzy,
  • znajomość języka angielskiego (komunikatywna) oraz języka dodatkowego,
  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność w rozwiązywaniu zadań,
  • znajomość programów: dowolnego środowiska MES, SolidWorks, Office,
  • wysoka elastyczność i umiejętność opanowania nowych zagadnień,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • multidyscyplinarna znajomość zagadnień inżynieryjnych: budowa maszyn, elektryka, elektronika, automatyka,

Zadania:

  • wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych konstrukcji stalowych oraz z tworzyw sztucznych,
  • współpraca przy projektowaniu prototypów nowych wyrobów lub urządzeń,
  • samodzielne projektowanie wyrobów i urządzeń przy wykorzystaniu analizy MES,
  • bezpośredni kontakt z klientem,

Oferujemy:

  • szkolenie wdrożeniowe,
  • udział w ciekawych projektach o charakterze innowacyjnym,
  • praca w luźnej atmosferze,
  • elastyczne godziny pracy,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i poszerzenia wiedzy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system premiowy,
  • po okresie próbnym 3 m-ce kontrakt na 3 lata.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem