Konstruktor form

Zaprojektowane przez Freepik

Firma Centino pilnie poszukuje pracownika na stanowisko: Konstruktora Form

Praca stacjonarna w Poznaniu - pełen etat

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe techniczne, studia dzienne, kierunek mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,
  • znajomość programów CAD: SolidWorks,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość zasad konstrukcji i umiejętne korzystanie z posiadanej wiedzy,
  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność w rozwiązywaniu zadań,
  • dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań,
  • prawo jazdy kat. B (dojazdy na wdrożenia).

Zadania:

  • projektowanie stalowych konstrukcji form do rotomouldingu,
  • uzgadnianie szczegółów technicznych z klientem,
  • nadzór nad wykonaniem form,
  • nadzór nad wdrożeniem form do produkcji,
  • wykonywanie rysunków i dokumentacji form,
  • projektowanie innych konstrukcji maszyn i urządzeń.

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach o charakterze innowacyjnym,
  • praca w luźnej atmosferze,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i poszerzenia wiedzy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem